Koos tegutseda on põnev!

 

Ühe grupi suurus: 4-8 last

Toimumise ajad: E kell 14:30-15:30 ( 14:15-14:30 soe toit),

                                     kell 15:30-16:15  

Kestvus: september 2017 - juuni  2018

Kuutasu: 35 eur Lõvimeri kasvandikele ja 40.40 eur koos lõunasöögiga

Tasu sisaldab juhendamist, töövahendeid ja kõiki vajalikke materjale ning rendikulu.

Juhendaja: Evelina Bartške

Mida teeme?

Käeline tegevus on praktiline oskus, mis õpetab nägema ja tunnetama ümbritsevat maailma ja kandma see erinevate materjalide kaudu paberile või tegema meisterdusi.

Loovusringi tundides meisterdatakse, tehakse tutvust kompositsiooni- ja värvusõpetusega. Suur tähelepanu on pööratud laste loovuse-ja fantaasia arendamisel ja erinevate käeliste oskuste ja töövahendite kasutamise õpetamisele. Kasutatakse ökoloogiliselt puhtaid materjale, mis on oluline just lastega töötamisel.

Töövahenditeks on erinevad pliiatsid, pastellid, paberid, akvarellid, akrüülvärvid, crepla, puit, spoon, villaheie, vilt, tekstiil, savi, klaas, siid, pärlid, meslasvaha. talgikivid jne.


Juhendajast:

"Oma pika praktika jooksul olen kogenud, et kõige olulisem on loomingulisus ja koos meisterdamine - iseenda leidmine ja tehtust rõõmu tundmine. Seetõttu olen oma ringis andnud võimaluse kombineerida erinevaid tehnikaid (marmoriseerimine, monotüüpia, viltimine, keraamika jne.) ja materjale (vahalehti, villa, kliistrit, pärleid, vilti, savi jne.) ning proovida nii pintslit, nõela, pitsatit, augurauda, liimipüstolit ja luud, mis annavad lapsele võimaluse ennast mitmekülgselt väljendada, seejuures käelisi oskusi lihvides ja täiustades.

Hooaja viimases tunnis on oodatud meisterdama ka kõik vanemad .

Mul on hea meel kohtuda juba tuttavaks saanud tegijatega ning tervitada uusi meisterdajaid!"

Sinu õpetaja Evelina

 

Info ja registreerimine: evelina.bartske@gmail.com