Kunstiring "KOLLANE KALA"

Tere tulemast ja kutsu sõbergi kaasa!

Koos tegutseda on põnev!

 

2 gruppi: 3-4 aastased ja 5-7 aastased

Ühe grupi suurus: 6-8 last

Toimumise aeg: N, kell 15:30-16:15 (vanemad) ja kell 16:30-17:15 (nooremad)

Kestvus: september 2016 - mai 2017

Kuutasu: 32 eur Lõvimeri kasvandikele ja 40 eur kõikidele teistele lastele.

Tasu sisaldab juhendamist, töövahendeid ja kõiki vajalikke materjale.

Juhendaja: Evelina Bartške

 

Mida teeme?

Käeline tegevus on praktiline oskus, mis õpetab nägema ja tunnetama ümbritsevat maailma ja kandma see erinevate materjalide kaudu paberile või tegema meisterdusi.

Kunstiringi tundides maalitakse ja meisterdatakse, tehakse tutvust kompositsiooni- ja värvusõpetusega. Suur tähelepanu on pööratud laste loovuse-ja fantaasia arendamisel ja erinevate käeliste oskuste ja töövahendite kasutamise õpetamisele. Kasutatakse ökoloogiliselt puhtaid materjale, mis on oluline just lastega töötamisel.

Töövahenditeks on erinevad pliiatsid, pastellid, paberid, akvarellid, akrüülvärvid, crepla, puit, spoon, villaheie, vilt, tekstiil, savi, klaas, siid, pärlid, meslasvaha. talgikivid jne.


Juhendajast:

"Oma pika praktika jooksul olen kogenud, et kõige olulisem on loomingulisus ja ühtne tegutsemine - iseenda leidmine ja tehtust rõõmu tundmine. Seetõttu olen oma ringis andnud võimaluse kombineerida erinevaid tehnikaid (marmoriseerimine, monotüüpia, viltimine, keraamika jne.) ja materjale (vahalehti, villa, kliistrit, pärleid, vilti, savi jne.) ning proovida nii pintslit, nõela, pitsatit, augurauda, liimipüstolit ja viile, mis annavad lapsele võimaluse ennast mitmekülgselt väljendada, seejuures käelisi oskusi lihvides ja täiustades.

Kevadel korraldame oma töödest traditsioonilise näituse. Mul on hea meel kohtuda juba tuttavaks saanud tegijatega ning tervitada uusi tulijaid!"

Sinu õpetaja Evelina

 

Info ja registreerimine: evelina.bartske@gmail.com