CD "MEIE VÄIKE VALGE LAEV"

R. Eespere lastelaulud "Lõvimeri" laste esituses

 

Plaadil laulavad 10 Minilastaed Lõvimeri kasvandikku.

Kaastegev Tabasalu Kammerkoor.

Muusika

Keelpillikvartett koosseisus: Meelis Vahar (I viiul), Sirje Müller (II viiul), Kerstin Tompson (vioola), Enno Lepnurm (tšello). Helen Tuga (muud instrumendid).

 

Plaadil kõlavad 11 kaunist laulu.

1. "Seitsme maa ja mere taga" (L. Tungal/ R. Eespere)

2. "Salajutt" (L. Tungal/ R. Eespere)

3. "Okasroosike" (L. Tungal/ R. Eespere)

4. "Pluss ja miinus" (L. Tungal/ R. Eespere)

5. "Vahetund" (L. Tungal/ R. Eespere)

6. "Kõigil juhtub äpardusi" (L. Tungal/ R. Eespere)

7. "Kuidas me hakkame elama?" ( L. Tungal/ R. Eespere)

8. "Juba linnukesed" (L. Tungal/ R. Eespere)

9. "Väike valge laev" (R. Eespere/ R. Eespere)

10. "Aeg" (J. Kaplinski, R. Eespere/ R. Eespere)

11. "Ärkamise aeg" (R. Eespere/ R. Eespere)

 

Plaaditutvustus Vikerraadio saates "Lastelood" 26.04.2012

http://arhiiv.err.ee/vaata/laste-lood-meie-vaike-valge-laev/similar-75814

 

Plaat tuli välja 14.12.2011.

Plaati müüvad Lasering, Kaljuste Music Shop ja Lõvimeri lasteaed.

 

 


 

DVD "PUTUKATE JÕULUD"

2015. aasta jõuludeks valmis näidend "Putukate jõulud", mille idee ja tekst valmisid Heiki Ernitsa joonisfilmi "Lepatriinude jõulud" ainetel. Etenduse peaosas olid lepatriinud Kim (Gertrud) ja Mia (Vanessa Marie), kes sattusid juhuse tahtel inimeste poolt tuppa toodud kuusega inimeste koju. Aktiivselt metsa otsides, et oma koju tagasi saada, sattusid nad kokku kõiksugu putukatega. Kellega täpsemalt, näete juba DVD'lt.

 

DVD ON MÜÜGIL KA LÕVIMERI LASTEAIAS.

 


 

DVD "SASSI LÄINUD AASTAAJAD"

 

2014. aasta jõuludeks valmis näidend "Sassi läinud aastaajad", mille idee ja tekst valmisid täies mahus Lõvimeri õpetajatelt. Etenduse peaosas oli üks tüdruk, Triinu (mängis Gertrud), kes otsis pingsalt Talve ning Jõulumaad, et näha Jõuluvana ning saada kingitusi. Triinuga käisid aga pidevalt kaasas Pähkud (mängisid Elodie ja Villem), kes tegid pidevalt pahandusi. Kes need Pähkud täpselt olid ning kas Triinu jõudis lõpuks Jõulumaale? Seda saab vaadata juba DVD'l.

 

DVD ON MÜÜGIL KA LÕVIMERI LASTEAIAS.

 


 

 

DVD "LUMEKUNINGANNA"

 

2013. aasta jõuludeks valmis muusikal "Lumekuninganna". Seekord oli tegemist teistest suuresti erineva projektiga, kuna osa võtsid lisaks lasteaia kasvandikele ja personalile ka Lõvimeri endised õpetaja ning 13 vilistlast. Etendusega tähistati ka ühtlasi Lõvimeri 10. juubelit. Peaosades võis näha nii õpetajaid (õp. Kaja - Lumekuninganna) ning ka väga tublisid lasteaia kasvandikke (Hannah - Gerda, Florian - Kaj). Muusikal kanti ette Tabasalu Ühisgümnaasiumi aulas.

Olulist sündmust kajastas ka Tallinna TV:

http://www.tallinnatv.eu/index.php?id=11221 (alates 38. minutist)

 

 


 

DVD "SÕIDAB VAGUN SININE"


2012. aasta jõuludeks valmis näidend "Sõidab vagun sinine", jutustas Gena ja Potsataja sõprusest ja reisimisest mööda maailma. Etendusest võtsid osa kõik Lõvimeri lapsed, õpetajad ja õpetaja-abid. Peaosades võis näha õpetaja Helenit (Gena) ja õpetaja Piretit (Potsataja). Etendus kanti ette Tabasalu Ühisgümnaasiumis.
 

DVD "KARLSSON KATUSELT"


2011. aasta jõuludeks valmis näidend "Karlsson katuselt", millest võtsid osa kõik Lõvimeri lapsed ja õpetajad. Peaosades võis näha õpetaja Piretit (Karlsson) ja õpetaja Helenit (Väikevend). Etendus kanti ette Tabasalu Ühisgümnaasiumi aulas.

 


 

 

DVD "JÕULUD PIKKSUKA MOODI"


2010. aasta jõuludeks valmis jõulunäidend "Jõulud Pikksuka moodi", millest võtsid osa kõik Lõvimeri lapsed ja õpetajad. Peaosas mängis õpetaja Eliisabet (Pipi). Etendus kanti ette Tabasalu Ühisgümnaasiumi aulas.